Právě se nacházíte v - Nikon » Stylové fotoaparáty Nikon S9300 a S6300 s velkým zoomem

Stylové fotoaparáty Nikon S9300 a S6300 s velkým zoomem

Stylové fotoaparáty Nikon S9300 a S6300 s velkým zoomem

Společnost Nikon Europe představila dva nové kompaktní fotoaparáty s výkonným zoomem, které jsou ideální volbou pro cestování, sportovní události, hudební koncerty a další příležitosti. Štíhlý fotoaparát COOLPIX S9300 zachytí vše díky objektivu NIKKOR s 18x optickým zoomem, obrazovému snímači CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod s rozlišením 16 milionů pixelů, optické redukci vibrací, záznamu videa v rozlišení Full HD, 7,5cm (3,0") displeji LCD a vestavěné jednotce GPS. Fotoaparát v pestrých barvách COOLPIX S6300 je vybaven objektivem NIKKOR s 10x optickým zoomem, obrazovým snímačem CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod s rozlišením 16 milionů pixelů, optickou redukcí vibrací a záznamem videa v rozlišení Full HD.


Zoom s nepřekonatelným stylem: Fotoaparáty Nikon COOLPIX S9300 a S6300

 

Amsterdam, Nizozemsko, 1. února 2012 – společnost Nikon Europe dnes představila dva nové kompaktní fotoaparáty s výkonným zoomem, které jsou ideální volbou pro cestování, sportovní události, hudební koncerty a další příležitosti. Štíhlý fotoaparát COOLPIX S9300 zachytí vše díky objektivu NIKKOR s 18x optickým zoomem, obrazovému snímači CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod s rozlišením 16 milionů pixelů, optické redukci vibrací, záznamu videa v rozlišení Full HD, 7,5cm (3,0") displeji LCD a vestavěné jednotce GPS. Fotoaparát v pestrých barvách COOLPIX S6300 je vybaven objektivem NIKKOR s 10x optickým zoomem, obrazovým snímačem CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod s rozlišením 16 milionů pixelů, optickou redukcí vibrací a záznamem videa v rozlišení Full HD.


Modely COOLPIX S9300 i S6300 vám umožňují stylově zachytit všechna vaše dobrodružství,“ říká Nicolas Gillet, produktový manažer pro spotřebitelské produkty společnosti Nikon Europe BV. „Ať už snímáte fotografie nebo zaznamenáváte video v rozlišení Full HD zblízka nebo z dálky, tyto nové fotoaparáty COOLPIX se superzoomem vás nezklamou. Navíc vás ohromí svými vzrušujícími dodatečnými funkcemi, jako jsou automatický režim HDR, možnost snímat v 3D nebo vestavěná jednotka GPS.“
Špičkový zoom: fotoaparát COOLPIX S9300
Štíhlé tělo (30,6 mm v nejširším bodě) fotoaparátu COOLPIX S9300 skrývá spoustu nejnovějších technologií, které tomuto fotoaparátu s rozlišením 16 milionů pixelů umožňují odlišit se od ostatních modelů. Jeho objektiv NIKKOR s 18x zoomem (25–450 mm) dovoluje snadno zachytit vzdálenou akci nebo přirozené detailní snímky. Funkce optické redukce vibrací zase zaručuje ostrost výsledků a stabilní obraz na 7,5cm (3,0") displeji LCD s vysokým rozlišením (921 000 bodů) a technologií pro zobrazování jasných barev, který usnadňuje kompozici snímků.

Inovativní funkce záznamu umožňuje nadějným filmařům záznam filmových klipů, jejich pozastavení a pokračování v záznamu. Fotoaparát vytvoří jeden soubor videa s plynulým přehráváním. Funkce Snadné panoráma vám umožňuje pomocí svislého nebo vodorovného otáčení fotoaparátu vytvářet dynamická panoramata. Díky možnostem vestavěné jednotky GPS můžete kdykoli označit svoje snímky nebo sledovat svoji trasu v průběhu cesty.

 

Fotoaparát COOLPIX S9300 se dodává ve čtyřech barvách: červené, stříbrné, černé a modré za doporučenou maloobchodní cenu 7 490 Kč.

 

Jasný a krásný: výkonný zoom fotoaparátu COOLPIX S6300

Tento štíhlý model nabízí skvělou kombinaci sofistikovaného stylu a technické vyspělosti. Fotoaparát COOLPIX S6300 je elegantní volbou pro ty, kteří chtějí kapesní přístroj se snadným ovládáním. Tento model nabízí jedinečný design dostupný ve všech možných barvách od růžové, přes zlatou až po modrou – díky tomu se bude hodit všude. Objektiv NIKKOR s 10x optickým zoomem umožňuje snadno zachytit nezapomenutelné momenty od širokoúhlých skupinových fotografií až po úžasné fotografie zblízka. Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod nabízí vynikající detailní záběry i za nepříznivých světelných podmínek.


Pro ty, k
teří se chtějí při fotografování bavit, je fotoaparát COOLPIX S6300 vybaven novou možností pořizovat 3D snímky. Tento speciální režim fotografování 3D kombinuje dva obrazy snímané z různých míst do trojrozměrného obrazu, který lze zobrazit na kompatibilních 3D televizorech a počítačích. Zábavné vestavěné filtry dodají vašim fotografiím šmrnc. Filtr výběrové barvy například umožňuje zdůraznit zvolenou barvu u vybraného objektu a zbytek obrazu převést do monochromatické.

 

Když si akce vyžaduje více než jen zachycení statického snímku, přepnete fotoaparát COOLPIX S6300 do nahrávání videosekvencí v kvalitě Full HD (1 080p) pouhým stisknutím tlačítka. 19 motivových programů automaticky optimalizuje nastavení fotoaparátu pro nejběžnější motivy, efekty a místa.

 

Fotoaparát COOLPIX S6300 se dodává v šesti barvách: černé, stříbrné, červené, růžové, zlaté a modré za doporučenou maloobchodní cenu 4 490 Kč.

 

ViewNX 2

Softwarový balíček vše v jednom ViewNX 2 umožňuje snadný a rychlý import, procházení, úpravy a sdílení statických snímků i videosekvencí. Stejně jako jeho velmi úspěšný předchůdce ViewNX, je i software ViewNX 2 snadno použitelnou sadou programů, která nabízí mnoho funkcí nad rámec standardních možností operačního systému. Nově přidané funkce úpravy videa jsou převzaté přímo z programů pro oceňované profesionální digitální zrcadlovky Nikon. Uživatelé tak mohou vytvářet ohromující videosekvence. Software ViewNX 2 je dodáván se všemi digitálními fotoaparáty Nikon a je k dispozici i ke stažení zdarma.

 

EXPEED C2

Původní systém zpracování obrazu EXPEED v sobě obsahoval všechny zkušenosti a technologie vyvinuté za dlouhou historii společnosti Nikon. Nyní, díky nejnovější verzi známého systému Nikon EXPEED C2, se možnosti fotografování dále rozšiřují: zdokonalené nahrávání videosekvencí, vysoká výkonnost při vysoké citlivosti a maximální kvalita obrazu. Systém EXPEED C2 maximalizuje výkonnost snímače k pořízení realistického obrazu plného živých barev, se sníženým šumem a jemnými tonálními přechody s cílem vytvořit vynikající snímky a videosekvence.

 

Nikon my Picturetown

Vlastní fotografie můžete bezpečně a jednoduše zálohovat pomocí portálu my Picturetown (www.mypicturetown.com), on-line služby pro ukládání a sdílení digitálních snímků, kterou vám přináší společnost Nikon. Snadné sdílení vzpomínek zachycených na snímcích s přáteli a uspořádání cenných vzpomínek do on-line sbírek. Získáte 2 GB volného prostoru k uložení tisíců vzpomínek. Pokud potřebujete uložit více snímků, můžete své členství kdykoliv rozšířit na tzv. Zlatý účet.


Více informací o oceněných produktech společnosti Nikon naleznete na stránce www.europe-nikon.com.

 


Související zboží